fbpx
Понуда: C9277
VIN / ШИФРА: 123259

VW Passat 1.6TDI 120HP DSG COMFORTLINE BUSINESS

16,200€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat 1.6TDI 120HP DSG COMFORTLINE BUSINESS, Седан
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 120HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
130 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Hill Hold Assist
» Keyless Go
» Park Pilot
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ТРОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 12.2015

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија