fbpx
Понуда: C9271
VIN / ШИФРА: 103853

VW Passat 2.0TDI 140HP

6,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat 2.0TDI 140HP , Седан
Произведено:
2008
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 140HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија