Понуда: C9054
VIN / ШИФРА: 031727

VW Passat 2.0TDI 140HP DSG

7,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat 2.0TDI 140HP DSG, Седан
Произведено:
2010
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 140HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Кожен Волан
Команди на Волан
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Централна Брава

Дополнителни информации

РЕГИСТРИРАНА ДО 25.01.2021
Увезена од Германија
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија