Понуда: C8068
VIN / ШИФРА: 046875

VW Passat 2.0TDI 140HP HIGHLINE ПРОДАДЕНО

9,300€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat 2.0TDI 140HP HIGHLINE, Автомобил
Произведено:
2009
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 140HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Паркинг Сензори
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Сончев Кров
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Произведена: 11.2008
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба