Понуда: C9042
VIN / ШИФРА: 172889

VW Passat 2.0TDI 150HP ПРОДАДЕНО

16,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat 2.0TDI 150HP , Седан
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Hill Hold Assist
» Business Paket
» Distance Control [info]
» Keyless Go
» Park Pilot
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ТРОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба