fbpx
Понуда: C8762
VIN / ШИФРА: 103853

VW Passat 6 2.0TDI 140HP

8,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat 6 2.0TDI 140HP, Седан
Произведено:
2008
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 140HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
250 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
RNS510 Навигација
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија