Понуда: C8028
VIN / ШИФРА: 068262

VW Passat 8 DSG 2.0TDI 150HP HIGHLINE ПРОДАДЕНО

24,300€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat 8 DSG 2.0TDI 150HP HIGHLINE, Седан
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Кафена
Врати:
5
Километража:
60 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Bi-Xenon
» Business Paket
» Front Assist [info]
» Keyless Go
» LED Пакет
» Масажер во седишта
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10.2015
Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба