fbpx
Понуда: C8355
VIN / ШИФРА: 539393

VW Passat CC 2.0TDI 170HP DSG ПРОДАДЕНО

10,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat CC 2.0TDI 170HP DSG , Автомобил
Произведено:
2009
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 170HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
RNS510 Навигација
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 11.2008
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба