fbpx
Понуда: C8557
VIN / ШИФРА: 494584

VW Passat HIGHLINE 2.0TDI 150HP ПРОДАДЕНО

20,600€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat HIGHLINE 2.0TDI 150HP, Автомобил
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Distance Control [info]
» Front Assist [info]
» Keyless Go
» Греач на Волан
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ТРОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Кука
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Сончев Кров
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

» VIRTUAL COCKPIT
» DISCOVERY PRO MULTIMEDIA
» LED ЗАДНИ СВЕТЛА

Увезена од VW EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба