Понуда: C8014
VIN / ШИФРА: 122249

VW Passat 2.0TDI 150HP DSG HIGHLINE ПРОДАДЕНО

19,500€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat 2.0TDI 150HP DSG HIGHLINE, Седан
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Front Assist [info]
» Keyless Go
» LED Пакет
» Park Pilot
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Купена нова од Порше македонија
Прв сопственик
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
2 оригинални клучеви
Перфектна состојба