Понуда: C8114
VIN / ШИФРА: 407343

VW Passat VARIANT 1.6TDI 120HP ПРОДАДЕНО

14,300€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat VARIANT 1.6TDI 120HP, Караван
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 120HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» Front Assist [info]
» LED Пакет
» Масажер во седишта
ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ТРОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 12-2014