Понуда: C6787
VIN / ШИФРА: 133861

VW Passat VARIANT 2.0TDI 140HP ПРОДАДЕНО

9,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat VARIANT 2.0TDI 140HP , Караван
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 140HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Навигација
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба