fbpx
Понуда: C7019
VIN / ШИФРА: 019800

VW Passat VARIANT 2.0TDI 140HP DSG ПРОДАДЕНО

10,700€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat VARIANT 2.0TDI 140HP DSG , Караван
Произведено:
2013
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 140HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба