fbpx
Понуда: C8416
VIN / ШИФРА: 019789

VW Passat VARIANT 2.0TDI 140HP DSG ПРОДАДЕНО

9,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat VARIANT 2.0TDI 140HP DSG, Караван
Произведено:
2013
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 140HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Auto Hold
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба