fbpx
Понуда: C8767
VIN / ШИФРА: rline

VW Passat VARIANT 2.0TDI 190HP DSG 4-MOTION R-LINE

25,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat VARIANT 2.0TDI 190HP DSG 4-MOTION R-LINE, Караван
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 190HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

Дополнителни информации

R-LINE EXTERIOR
R-LINE INTERIOR
R-LIINE SPORT SUSPENSION
ЦЕНА НА НОВО ВОЗИЛО: 62.000 EUR

ПРОИЗВЕДЕНА: 10.2016
Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија