fbpx
Понуда: C8470
VIN / ШИФРА: 407907

VW Passat 8 VARIANT 1.6TDI 120HP ПРОДАДЕНО

12,700€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat 8 VARIANT 1.6TDI 120HP , Караван
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 120HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Distance Control [info]
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ТРОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба