fbpx
Понуда: C8784
VIN / ШИФРА: 046068

VW Passat 1.6TDI 105HP ПРОДАДЕНО

11,300€
Модел, Тип на каросерија:
VW Passat 1.6TDI 105HP, Седан
Произведено:
2013
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 105HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Клима Уред
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации