fbpx
Понуда: C6640
VIN / ШИФРА: 280197

VW Polo 1.2TDI ПРОДАДЕНО

7,200€
Модел, Тип на каросерија:
VW Polo 1.2TDI , Мал Автомобил
Произведено:
2013
Гориво:
Дизел
Мотор:
1200 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Плава
Врати:
3
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Електрични Прозори
Клима Уред
Навигација
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба