fbpx
Понуда: C7783
VIN / ШИФРА: 117937

VW Polo 1.4TDI 75HP ПРОДАДЕНО

7,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Polo 1.4TDI 75HP, Мал Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1400 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
3
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 24.11.2015
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба