Понуда: C9039
VIN / ШИФРА: 033552

VW Sharan 2.0TDI 140HP DSG

16,400€
Модел, Тип на каросерија:
VW Sharan 2.0TDI 140HP DSG , Мини Комбе
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 140HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
135 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
Припрема за Телефон
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија