fbpx
Понуда: C8458
VIN / ШИФРА: 097319

VW Tiguan 2.0TDI 110HP ПРОДАДЕНО

17,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW Tiguan 2.0TDI 110HP , Џип
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Кафена
Врати:
5
Километража:
50 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба