fbpx
Понуда: C8718
VIN / ШИФРА: 810199

VW Tiguan 2.0TDI 115HP BLUEMOTION

22,700€
Модел, Тип на каросерија:
VW Tiguan 2.0TDI 115HP BLUEMOTION, Џип
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 115HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
110 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Lane assist [info]
ABS
Airbag
Auto Hold
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Говорни Команди
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија