fbpx
Понуда: C8593
VIN / ШИФРА: 020676

VW Tiguan 2.0TDI 140HP 4-MOTION ПРОДАДЕНО

9,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Tiguan 2.0TDI 140HP 4-MOTION, Џип
Произведено:
2008
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 140HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Паркинг Сензори
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации