Понуда: C8381
VIN / ШИФРА: 058456

VW Tiguan 2.0TDI 140HP

Модел, Тип на каросерија:
VW Tiguan 2.0TDI 140HP, Џип
Произведено:
2012
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 140HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
250 000 km

Информации за возилото

» Паркинг Камера
ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија