fbpx
Понуда: C8880
VIN / ШИФРА: 848372

VW Tiguan 2.0TDI 150HP COMFORTLINE BUSINESS ПРОДАДЕНО

21,400€
Модел, Тип на каросерија:
VW Tiguan 2.0TDI 150HP COMFORTLINE BUSINESS, Џип
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Кафена
Врати:
5
Километража:
160 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Front Assist [info]
» Lane assist [info]
» Park Pilot
» Side Assist
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Говорни Команди
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ТРОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 12.2016
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба