fbpx
Понуда: C9380
VIN / ШИФРА: 428971

VW Tiguan 2.0TDI 150HP DSG 4-MOTION EXCLUSIVE

29,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW Tiguan 2.0TDI 150HP DSG 4-MOTION EXCLUSIVE, Џип
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
120 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Business Paket
» Distance Control [info]
» F1 Shift - Типтроник
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» Греач на Волан
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ТРОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Кука
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

» VIRTUAL DASHBOARD
» QUAD LED СВЕТЛА

ПРОИЗВЕДЕНА: 06.2017

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија