fbpx
Понуда: C9374
VIN / ШИФРА: 854302

VW Tiguan 2.0TDI 150HP DSG HIGHLINE PLUS

28,600€
Модел, Тип на каросерија:
VW Tiguan 2.0TDI 150HP DSG HIGHLINE PLUS, Џип
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» Hill Hold Assist
» Bi-Xenon
» Distance Control [info]
» F1 Shift - Типтроник
» Front Assist [info]
» Keyless Go
» Lane assist [info]
» LED Пакет
» Park Pilot
» Камера за Сообраќајни знаци
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ТРОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 11.2016

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија