fbpx
Понуда: C7442
VIN / ШИФРА: 093852

VW Tiguan 2.0TDI BLUEMOTION

14,300€
Модел, Тип на каросерија:
VW Tiguan 2.0TDI BLUEMOTION, Џип
Произведено:
2014
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» Business Paket
ABS
Airbag
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија