fbpx
Понуда: C8697
VIN / ШИФРА: 079781

VW Tiguan 4-MOTION 2.0TDI 150HP DSG

17,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW Tiguan 4-MOTION 2.0TDI 150HP DSG, Џип
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
170 000 km

Информации за возилото

» Discover Media Навигација
» Business Paket
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија