Понуда: C7375
VIN / ШИФРА: 053648

VW Tiguan LOUNGE EDITION 2.0TDI 150HP ПРОДАДЕНО

18,600€
Модел, Тип на каросерија:
VW Tiguan LOUNGE EDITION 2.0TDI 150HP, Џип
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
2000 cm³ • 150HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

» Паркинг Камера
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
RNS510 Навигација
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 12.2015
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба