fbpx
Понуда: C6985
VIN / ШИФРА: 005743

VW Touareg 3.0TDI FACELIFT 4-MOTION

27,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW Touareg 3.0TDI FACELIFT 4-MOTION, Џип
Произведено:
2015
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
180 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
» ПАНОРАМСКИ Сончев Кров
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Immobilizer
Multimedia Input
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Навигација
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Произведена: 12.2014
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија