fbpx
Понуда: C7957
VIN / ШИФРА: 007856

VW Touareg 3.0TDI 270HP ПРОДАДЕНО

9,500€
Модел, Тип на каросерија:
VW Touareg 3.0TDI 270HP, Џип
Произведено:
2007
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 270HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
250 000 km

Информации за возилото

» Завеси на задни стакла
» Bi-Xenon
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Прилагодлива Суспензија
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Сончев Кров
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

*** ФАБРИЧКИ ABT CHIP TUNING - 270HP ***

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба