fbpx
Понуда: C8513
VIN / ШИФРА: 004688

VW Touareg 3.0TDI 245HP BLUEMOTOIN 4-MOTION

19,300€
Модел, Тип на каросерија:
VW Touareg 3.0TDI 245HP BLUEMOTOIN 4-MOTION, Џип
Произведено:
2011
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 245HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

» Завеси на задни стакла
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
RNS850 Навигација
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија