fbpx
Понуда: C5876
VIN / ШИФРА: 015984

VW Touareg 3.0TDI 245HP BM 4-MOTION

21,400€
Модел, Тип на каросерија:
VW Touareg 3.0TDI 245HP BM 4-MOTION, Џип
Произведено:
2013
Гориво:
Дизел
Мотор:
3000 cm³ • 245HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Врати:
5
Километража:
190 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
RNS850 Навигација
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Кожен Волан
Кожен Ентериер
Команди на Волан
Кука
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Централна Брава

Дополнителни информации

» Walnut Burl - декорација на ентериер
» Viena кожен ентериер
» DVD Changer 6 DVDs
» 230V Приклучок

Произведена: 10.2012
Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
Kocani, Македонија