Понуда: C9096
VIN / ШИФРА: 511825

VW Touran 1.6TDI 110HP BLUEMOTION

13,900€
Модел, Тип на каросерија:
VW Touran 1.6TDI 110HP BLUEMOTION, Мини Комбе
Произведено:
2016
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 110HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
5
Километража:
150 000 km

Информации за возилото

» Завеси на задни стакла
» Front Assist [info]
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Алуминиумски Бандажи
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Затемнети Стакла
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 10.2015
Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија