fbpx
Понуда: C9286
VIN / ШИФРА: 044540

VW Touran 1.6TDI 115HP DSG BUSINESS

14,300€
Модел, Тип на каросерија:
VW Touran 1.6TDI 115HP DSG BUSINESS, Мини Комбе
Произведено:
2017
Гориво:
Дизел
Мотор:
1600 cm³ • 115HP
Менувач:
Автоматски
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
155 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Radio / CD
Start-Stop Систем
Борд компјутер
Говорни Команди
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Кожен Волан
Команди на Волан
Навигација
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 12.2016

Увезена од EU
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија