fbpx
Понуда: C8798
VIN / ШИФРА: 051001

VW Touran 1.9TDI 105HP

5,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW Touran 1.9TDI 105HP , Мини Комбе
Произведено:
2008
Гориво:
Дизел
Мотор:
1900 cm³ • 105HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Плава
Врати:
5
Километража:
200 000 km

Информации за возилото

» Bi-Xenon
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Борд компјутер
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Паркинг Сензори
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија