fbpx
Понуда: C6960
VIN / ШИФРА: 104278

VW up! 1.0 75HP ПРОДАДЕНО

5,600€
Модел, Тип на каросерија:
VW up! 1.0 75HP , Мал Автомобил
Произведено:
2013
Гориво:
Бензин
Мотор:
1000 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
3
Километража:
140 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Radio / CD

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба