Понуда: C8225
VIN / ШИФРА: 086310

VW up! ECO-UP 1.0i 70HP [FABRICKI METAN] ПРОДАДЕНО

6,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW up! ECO-UP 1.0i 70HP [FABRICKI METAN], Мал Автомобил
Произведено:
2015
Мотор:
1000 cm³ • 70HP
Менувач:
Рачен
Врати:
3
Километража:
80 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
Radio / CD
Електрични Прозори
Клима Уред
Мерач на притисок во гуми
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални Клучеви
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба