Понуда: C8467
VIN / ШИФРА: 073582

VW up! MOVE UP! 1.0 60HP ПРОДАДЕНО

7,200€
Модел, Тип на каросерија:
VW up! MOVE UP! 1.0 60HP, Мал Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Бензин
Мотор:
1000 cm³ • 60HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
5
Километража:
75 000 km

Информации за возилото

» Cool & Sound Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Park Assist
Radio / CD
Греачи во Седишта
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Клима Уред
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Хром Пакет
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од ГЕРМАНИЈА
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба