Понуда: C8410
VIN / ШИФРА: 077214

VW up! MOVE UP! 1.0 75HP ПРОДАДЕНО

6,600€
Модел, Тип на каросерија:
VW up! MOVE UP! 1.0 75HP, Мал Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Бензин
Мотор:
1000 cm³ • 75HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Сива
Врати:
3
Километража:
70 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Електрични Прозори
Клима Уред
Мерач на притисок во гуми
Централна Брава

Дополнителни информации

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
2 Оригинални клуча
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба