fbpx
Понуда: C8793
VIN / ШИФРА: 100820

VW up! TAKE UP! 1.0 60HP

6,400€
Модел, Тип на каросерија:
VW up! TAKE UP! 1.0 60HP, Автомобил
Произведено:
2016
Гориво:
Бензин
Мотор:
1000 cm³ • 60HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
3
Километража:
55 000 km

Информации за возилото

ABS
Airbag
ESP
Radio / CD
Клима Уред
Мерач на притисок во гуми

Дополнителни информации

Увезена од VW Германија
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
100% Гаранција на километри

Контакт детали

+389 78 203 200, +389 78 510 801
AutoWelt Kocani *, Македонија