Понуда: C8221
VIN / ШИФРА: 036623

VW up! TAKE UP! 1.0 60HP ПРОДАДЕНО

6,800€
Модел, Тип на каросерија:
VW up! TAKE UP! 1.0 60HP, Мал Автомобил
Произведено:
2014
Гориво:
Бензин
Мотор:
1000 cm³ • 60HP
Менувач:
Рачен
Боја:
Бела
Врати:
3
Километража:
60 000 km

Информации за возилото

ABS
Radio / CD
Клима Уред

Дополнителни информации

Увезена од Германија
Платени се сите давачки до регистрација
Оригинална сервисна книшка
2 Оригинални Клучеви
100% Гаранција на километри
Перфектна состојба