Loader

Vehicle Details

Opel ANTARA 2.2CDTI 163HP

10,300 €

 Opel ANTARA 2.2CDTI 163HP Opel ANTARA 2.2CDTI 163HP Opel ANTARA 2.2CDTI 163HP Opel ANTARA 2.2CDTI 163HP Opel ANTARA 2.2CDTI 163HP Opel ANTARA 2.2CDTI 163HP Opel ANTARA 2.2CDTI 163HP Opel ANTARA 2.2CDTI 163HP Opel ANTARA 2.2CDTI 163HP Opel ANTARA 2.2CDTI 163HP Opel ANTARA 2.2CDTI 163HP Opel ANTARA 2.2CDTI 163HP Opel ANTARA 2.2CDTI 163HP
ОПИС
 • Година 2013
 • Марка OPEL
 • Модел ANTARA
 • Каросерија Џип / SUV
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 2.2CDTI 163HP
 • Менувач Рачен
 • Километража 190000
 • Надворешна Боја Сива
 • Шифра 030300
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • Cruise Control  
 • ESP  
 • Multimedia Input  
 • Park Assist  
 • Radio / CD  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Борд Компјутер  
 • Греачи на Седишта  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Затемнети Стакла  
 • Климатроник ДВО ЗОНСКИ  
 • Кожен Ентериер  
 • Паркинг Сензори  
 • Припрема за Телефон  
 • СПОРТСКИ СЕДИШТА  
 • Хром Пакет  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

Слични Возила

Top