Loader

Vehicle Details

AUDI A4 2.0TDI 120HP

14,900 €

 AUDI A4 2.0TDI 120HP AUDI A4 2.0TDI 120HP AUDI A4 2.0TDI 120HP AUDI A4 2.0TDI 120HP AUDI A4 2.0TDI 120HP AUDI A4 2.0TDI 120HP AUDI A4 2.0TDI 120HP AUDI A4 2.0TDI 120HP AUDI A4 2.0TDI 120HP AUDI A4 2.0TDI 120HP AUDI A4 2.0TDI 120HP AUDI A4 2.0TDI 120HP AUDI A4 2.0TDI 120HP AUDI A4 2.0TDI 120HP
ОПИС
 • Година 2014
 • Марка AUDI
 • Модел A4
 • Каросерија Седан / Sedan
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 2.0TDI 120HP
 • Менувач Рачен
 • Километража 180000
 • Надворешна Боја Сива
 • Шифра 119157
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • Cruise Control  
 • ESP  
 • Radio / CD  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Борд Компјутер  
 • Греачи на Седишта  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Затемнети Стакла  
 • Климатроник  
 • Кожен Волан  
 • Команди на Волан  
 • Навигација  
 • Паркинг Сензори  
 • Припрема за Телефон  
 • Хром Пакет  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Слични Возила

Top