Loader

Vehicle Details

LAND ROVER RANGE ROVER 3.0 SDV6 306HP

48,800 €

 LAND ROVER RANGE ROVER 3.0 SDV6 306HP LAND ROVER RANGE ROVER 3.0 SDV6 306HP LAND ROVER RANGE ROVER 3.0 SDV6 306HP LAND ROVER RANGE ROVER 3.0 SDV6 306HP LAND ROVER RANGE ROVER 3.0 SDV6 306HP LAND ROVER RANGE ROVER 3.0 SDV6 306HP LAND ROVER RANGE ROVER 3.0 SDV6 306HP LAND ROVER RANGE ROVER 3.0 SDV6 306HP LAND ROVER RANGE ROVER 3.0 SDV6 306HP LAND ROVER RANGE ROVER 3.0 SDV6 306HP LAND ROVER RANGE ROVER 3.0 SDV6 306HP LAND ROVER RANGE ROVER 3.0 SDV6 306HP LAND ROVER RANGE ROVER 3.0 SDV6 306HP LAND ROVER RANGE ROVER 3.0 SDV6 306HP LAND ROVER RANGE ROVER 3.0 SDV6 306HP LAND ROVER RANGE ROVER 3.0 SDV6 306HP LAND ROVER RANGE ROVER 3.0 SDV6 306HP LAND ROVER RANGE ROVER 3.0 SDV6 306HP LAND ROVER RANGE ROVER 3.0 SDV6 306HP LAND ROVER RANGE ROVER 3.0 SDV6 306HP
ОПИС
 • Година 2015
 • Марка LAND ROVER
 • Модел RANGE ROVER
 • Каросерија Џип / SUV
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 3.0 SDV6 306HP
 • Менувач Автоматски
 • Километража 140000
 • Надворешна Боја Бела
 • Шифра 337119
Краток Опис

Vehicle Overview

Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • Auto Hold  
 • BLIND SPOT MONITOR  
 • Cruise Control  
 • ESP  
 • Front Assist  
 • Keyless Entry  
 • Keyless Go  
 • LED Пакет  
 • Multimedia Input  
 • Park Assist  
 • Radio / CD  
 • SIDE Assist  
 • Start-Stop Систем  
 • Vitrual Dashboard  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Борд Компјутер - КОЛОР  
 • Греач на Волан  
 • Греачи на Седишта  
 • Ел. Склопливи Ретровизори  
 • Електрика на Седишта  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Затемнети Стакла  
 • Климатроник ДВО ЗОНСКИ  
 • Кожен Волан  
 • Кожен Ентериер  
 • Команди на Волан  
 • Меморија на Седишта  
 • Навигација  
 • Паркинг Камера  
 • Паркинг Сензори  
 • Прилагодлива Суспензија  
 • Припрема за Телефон  
 • Сензори за Дожд  
 • СПОРТСКИ СЕДИШТА  
 • Хром Пакет  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации

+ АВТОМАТСКИ СТРАНИЧНИ ПРАГОВИ

РЕГИСТРИРАНО СО ЗЕЛЕН КАРТОН ДО 07/2022

Генерални Информации

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД ГЕРМАНИЈА

Слични Возила

Top