Loader

Vehicle Details

MERCEDES-BENZ GLA 200CDI 136HP

19,600 €

 MERCEDES-BENZ GLA 200CDI 136HP MERCEDES-BENZ GLA 200CDI 136HP MERCEDES-BENZ GLA 200CDI 136HP MERCEDES-BENZ GLA 200CDI 136HP MERCEDES-BENZ GLA 200CDI 136HP MERCEDES-BENZ GLA 200CDI 136HP MERCEDES-BENZ GLA 200CDI 136HP MERCEDES-BENZ GLA 200CDI 136HP MERCEDES-BENZ GLA 200CDI 136HP MERCEDES-BENZ GLA 200CDI 136HP MERCEDES-BENZ GLA 200CDI 136HP MERCEDES-BENZ GLA 200CDI 136HP MERCEDES-BENZ GLA 200CDI 136HP MERCEDES-BENZ GLA 200CDI 136HP MERCEDES-BENZ GLA 200CDI 136HP
ОПИС
 • Година 2015
 • Марка MERCEDES-BENZ
 • Модел GLA
 • Каросерија Џип / SUV
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 200CDI 136HP
 • Менувач Рачен
 • Километража 150000
 • Надворешна Боја Сива
 • Шифра 125493
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • BLIND SPOT MONITOR  
 • Cruise Control  
 • ESP  
 • Radio / CD  
 • SIDE Assist  
 • Start-Stop Систем  
 • Алуминиумски Бандажи  
 • Борд Компјутер - КОЛОР  
 • Ел. Склопливи Ретровизори  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Клима Уред  
 • Кожен Волан  
 • Команди на Волан  
 • Мерач на притисок во гуми  
 • Навигација  
 • Паркинг Камера  
 • Припрема за Телефон  
 • Сензори за Дожд  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 03/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Слични Возила

Top