Loader

Vehicle Details

Opel Insignia 2.0CDTi 120HP

10,800 €

 Opel Insignia 2.0CDTi 120HP Opel Insignia 2.0CDTi 120HP Opel Insignia 2.0CDTi 120HP Opel Insignia 2.0CDTi 120HP Opel Insignia 2.0CDTi 120HP Opel Insignia 2.0CDTi 120HP Opel Insignia 2.0CDTi 120HP
ОПИС
 • Година 2015
 • Марка OPEL
 • Модел Insignia
 • Каросерија Седан / Sedan
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 2.0CDTi 120HP
 • Менувач Рачен
 • Километража 160000
 • Надворешна Боја Сина
 • Шифра 149288
Краток Опис
Опрема
Технички Спецификации

» Bi-Xenon
» LED Пакет
ABS
Airbag
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD
Борд компјутер (КОЛОР)
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Климатроник
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори
Припрема за Телефон
Светла за Магла
Хром Пакет
Централна Брава

Генерални Информации

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Слични Возила

Top