Loader

Vehicle Details

Opel VIVARO 1.6CDTi 116HP

10,900 €

 Opel VIVARO 1.6CDTi 116HP Opel VIVARO 1.6CDTi 116HP Opel VIVARO 1.6CDTi 116HP Opel VIVARO 1.6CDTi 116HP Opel VIVARO 1.6CDTi 116HP Opel VIVARO 1.6CDTi 116HP Opel VIVARO 1.6CDTi 116HP Opel VIVARO 1.6CDTi 116HP Opel VIVARO 1.6CDTi 116HP Opel VIVARO 1.6CDTi 116HP Opel VIVARO 1.6CDTi 116HP Opel VIVARO 1.6CDTi 116HP
ОПИС
 • Година 2015
 • Марка OPEL
 • Модел VIVARO
 • Каросерија Комбе
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 1.6CDTi 116HP
 • Менувач Рачен
 • Километража 260000
 • Надворешна Боја Бела
 • Шифра 008764
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • Cruise Control  
 • Radio / CD  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Клима Уред  
 • Команди на Волан  
 • Хром Пакет  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА: 06/2015

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
✅ ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Слични Возила

Top