Loader

Vehicle Details

RENAULT CLIO AIR ECO2 [TOVARNO] 1.5dCi 75HP

6,800 €

 RENAULT CLIO AIR ECO2 [TOVARNO] 1.5dCi 75HP RENAULT CLIO AIR ECO2 [TOVARNO] 1.5dCi 75HP RENAULT CLIO AIR ECO2 [TOVARNO] 1.5dCi 75HP RENAULT CLIO AIR ECO2 [TOVARNO] 1.5dCi 75HP RENAULT CLIO AIR ECO2 [TOVARNO] 1.5dCi 75HP RENAULT CLIO AIR ECO2 [TOVARNO] 1.5dCi 75HP RENAULT CLIO AIR ECO2 [TOVARNO] 1.5dCi 75HP RENAULT CLIO AIR ECO2 [TOVARNO] 1.5dCi 75HP RENAULT CLIO AIR ECO2 [TOVARNO] 1.5dCi 75HP RENAULT CLIO AIR ECO2 [TOVARNO] 1.5dCi 75HP RENAULT CLIO AIR ECO2 [TOVARNO] 1.5dCi 75HP RENAULT CLIO AIR ECO2 [TOVARNO] 1.5dCi 75HP
ОПИС
 • Година 2015
 • Марка RENAULT
 • Модел CLIO
 • Гориво Дизел / Diesel
 • Мотор 1.5dCi 75HP
 • Менувач Рачен
 • Километража 120000
 • Надворешна Боја Бела
 • Шифра 189997
Краток Опис
Опрема
 • ABS  
 • Airbag  
 • Cruise Control  
 • ESP  
 • Radio / CD  
 • Start-Stop Систем  
 • Борд Компјутер  
 • Електрични Прозори  
 • Електрични Ретровизори  
 • Клима Уред  
 • Кожен Волан  
 • Команди на Волан  
 • Мерач на притисок во гуми  
 • Припрема за Телефон  
 • Централна Брава  
Технички Спецификации
Генерални Информации

ПРОИЗВЕДЕНА:

* МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
* МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

*** ЦЕНАТА Е СО ВКЛУЧЕН ДДВ

Слични Возила

Top